Mezinárodní Asociace Nezávislých Esoteriků

Moudrost světa

Seminář "Moudrost světa pro harmonii těla a ducha"                                       v Alžbětiných Lazních v Karlových Varech

Termín konání: 09.03.2013 od 10.00 do 18.00
                   

Každý člověk považuje za vhodné pečovat o vlasní tělo. Ale občas nepřemýšlí o tom, že by se měl také se postarat o svoji duši. Lázně jsou místem, kde se dá odpoutat od každodenních starostí a zamyslet se nad tím, co je za potřebí udělat pro sebe k dosažení vnitřní harmonie.

Proto pro Vás připravujeme setkání s tím nejzajímavějším z alternativního světa, co  Vám pomůže změnit pohled na život a vydat se na cestu k harmonii těla a ducha.

Na celý den se stanou Alžbětiny lázně místem setkání, kde každý nalezne něco svého. Esoterici a léčitelé - nové inspirace pro svoji práci, hledající duchovní cestu - poučení, zabývající se o svoje zdraví - moudrost přírody... a táke příjemné prostředí i kouzlo léčivé vody.

V rámci seminářu budou prezentovány různé způsoby, metody a techniky k nalezení duševního klidu, duchovní a biologické harmonie v dnešní uspěchané době. Lidé, zabývající se alternativní medicínou,se podělí o své znalosti, založené na moudrosti různých světových kultur a nabídnou svoje osvedčené způsoby uzdravení.

Kde nás najdete?
Alžbětiny lázně 1
Smetanovy sady 1
360 01 Karlovy Vary

 

TOPlist