Více než 5000 let je známá východní léčební metoda regenerace organismu pomocí působení na tzv. reflexní body (nervové zakončení všech orgánů lidského těla). Stimulace určitých reflexních bodů vede ke správnému nastartování funkcí odpovídajících orgánů.
 
Aplikátory, neboli iplikátory (původní název), Kuzněcova byly zavedeny na ruský trh v 70.letech minulého století pro sebeozdravení v pohodlí domova díky odbornému specialistovi v oblasti reflexní terapie I.I. Kuzněcovu, který nejdřív použil plastové šipky upevněné do látkové podložky pro léčení lunatizmu. Pak se iplikátory začali používat při neuralgiích, radikulárních a svalových bolestech, poruchách periferních cév, bolestech hlavy apod.
 
Dnes aplikátor Kuzněcova většinou představuje  látkovou podložku (občas s měkkou náplní uvnitř), do jejíž povrchu jsou upevněny kulaté nebo čtverečné destičky s dvojitými špičatými výstupky. Právě tím se liší Iplikátor Kuzněcova od jiných aplikátorů. Základem regenerace organismu pomocí Podložky Kuzněcova jsou dva principy uzdravení TČM: akupunktura a bodová masáž. Léčivý efekt nastává díky působení jehliček aplikátoru na určitou zónu těla. Stačí upevnit aplikátor nebo lehnout na podložku tak, aby jehličky zatlačily na problémovou oblast až do prahu bolesti.
 
Důležité upozornění: překonejte okamžitý pocit bolesti!!! Už za chvilku bolest a ztuhlost svalů odstoupí, přijde uvolnění a příjemný pocit tepla. Jehličky stimulují krevní oběh, šíření kyslíku a všech prospěšných látek v těle probíhá aktivněji. Rychleji probíhá proces vyloučení toxinů a jiných škodlivin. Působení aplikátoru na biologicky aktivní body zvyšuje celkovou úroveň životní energie a posiluje imunitu. Hluboké uvolnění svalů, zmírňuje napětí a křeče, které jsou příčinou bolesti v cervikobrachiální oblasti a problémů se zády. Endorfiny, které se uvolňují během relace, dodatečně zmírňují pocity bolesti.
 
Preventivní a regenerační efekt působení Aplikátoru Kuzněcova:
 • uvolnění svalů
 • odbourání bolesti v kloubech, svalech, páteři
 • normalizace činnosti kardiovaskulárního systému a gastrointestinálního traktu
 • pozitivní vliv na nervový systém
 • urychlení průtoku krve a metabolismu
 • zlepšení stavu pokožky
 • redukce přebytečného tuku
 • uklidnění a zlepšení spánku
 • zvýšení práceschopnosti
 
Indikace k požití:
 • problémy s pohybovým aparátem, skolióza, radikulitida, osteochondróza, zakřivení páteře, plochá noha
 • onemocnění endokrinního systému a dýchacích orgánů
 • bolesti hlavy a migrény
 • chronická únava a nespavost
 • problémy s genitáliemi
 • potence a zeslabení sexuální funkce
 • nadváha
 • celulitida
 
Kontraindikace:
 • nádory
 • pustulární kožní onemocnění
 • tromboflebitida
 
Aplikátor Kuzněcova je jednoduchý v použití a bezpečný ozdravný prostředek, který se používá nejen pro prevenci a regeneraci organismu, ale také pro relaxaci. 
 
APLIKÁTOR KUZNĚCOVA PODLOŽKA
 
Jehlové moduly podložky působí na nervová zakončení a receptory bolesti, což vede k otevírání krevních cév a kapilár, zvyšuje se průtok krve v oblasti aplikace. Akupresurní působení zmírňuje bolest, snižuje svalové napětí v oblasti aplikace, regeneruje tonus tkání a svalů.
 
Podložka Kuzněcova 50x75 cm, na 384 modulů                                                      Cena - 1.050,-Kč
Podložka Kuzněcova 26x56 cm, na 144 modulů                                                         Cena - 560,-Kč
Podložka měkká    50x72x2 cm, na 384 modulů                                                      Cena - 2.500,-Kč
 
 
KRČNÍ APLIKÁTOR KUZNĚCOVA
 
Hlavním účelem Krčního aplikátoru je ošetření krční páteře.  Působení aplikátoru na oblast krku je efektivní metodou léčby cervikální osteochondrózy, ischemie a dystonie mozku, hypertenze, aterosklerózy mozkových cév, zmírňuje bolesti hlavy a krku, regenerace a zvýšení práceschopnosti.
 
Cena - 420,-Kč
 
APLIKÁTOR KUZNĚCOVA VÁLEC
 
Válec o velikosti 42 x 10 cm obsahuje 108 jehlových modulů a je perfektním nástrojem pro aplikování na krční páteř, chodidla, biologicky aktivní body, hluboké uvolnění svalů, stimulaci krevního oběhu a průtoku lymfy, uvolňování endorfinů.
 
Cena - 980,-Kč 
 
APLIKÁTOR KUZNĚCOVA NA ZAVÁZÁNÍ
 
Aplikátor na zavázání obsahuje 56 modulů a je určen k individuálnímu použití pro úlevu od bolesti svalů, kloubů a páteře, pro normalizaci činnosti kardiovaskulárního, dýchacího a nervového systému, gastrointestinálního traktu atd., taktéž i k odolnosti proti únavě a zvýšení práceschopnosti.
 
Cena - 390,-Kč
 

Objednávkový formulář

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Jméno
e-mail:
Objednávám si
 
 
 
 
 
 
Fakturační údaje a doručovací adresa:

Obvykle na Vaše objednávky reagujeme během 1 pracovního dne. V případě, že od nás nedostanete zpětnou vazbu během 3 dnů, zkontrolujte si prosím složku SPAM/NEVYŽÁDANÉ, anebo nás kontaktujte.

Vaše osobní údaje zpracováváme dle GDPR.
 

Podložka Kuzněcova

50x75 cm

Cena: 1050,-Kč

Podložka Kuzněcova

26x56 cm

Cena: 560,-Kč

Podložka Kuzněcova

50x72x2 cm

Cena: 2500,-Kč

Krční aplikátor

Cena: 420,-Kč

Válec Kuzněcova

42x10 cm

Cena: 980,-Kč

Aplikátor na zavázání

Cena: 390,-Kč