Žezla egyptských faraonů

Na některých obrázcích ze starého Egypta spatříme, jak panovníci drží v ruce jakési válečky. Říkalo se jim cylindrická žezla nebo žezla síly. S jejich pomocí si prodlužovali život. Například Pepi II. vládl úctyhodných 94 let, Ramsesse II. pak 67 a Thutmose III. 54 roků.

Cylindry egyptských faraonů vždy sloužily jako harmonizátory základních energetických toků. Tyto toky byly  dva  základní prvky lidské bytosti, dva zdroje životní energie pro starobylé egypťany.

Pro regulaci energetické rovnováhy v těle starobylí egypťané používali cylindry s různou náplní.

První zmínky o cylindrech faraonů byly nalezeny v rukopisu Counta Walewského. Ruský profesor Vladimír Kovtun na základě tohoto rukopisu, po mnohaletých výzkumech, objevil tajemství výroby zinku bez příměsí, určitý způsob uspořádání krystalů a jiné věci, aby cylindry „fungovaly“.

Společnost RODS.RU se od r.1994 zabývá
výrobou cylindrů faraonů, kteří byly pojmenovány Žezla – KONT, na počest Konta Walewského.

Žezla – jsou cylindry o velikosti podle Zlatého řezu (L= 146 mm, d= 27 mm). Obal se vyrábí pouze ze dvou kovů. Tzv. žezlo Marsu (lunární) je zinkové, žezlo Venuše (sluneční) měděné. Vnitřní náplň tvoří uhlí a feromagnetická hornina (KONT) nebo drobná křemičitá výplň (žezlo zvané KŘEMEN). Veškeré komponenty Žezel procházejí speciálním zpracováním v Pyramidě.         

Působení  Žezlů:  Žezla v rukou člověka vytvářejí dva energetické sloupy, přes které postupuje energie z vesmíru. Tato energie pak proudí v organismu , čistí ho a vytváří kolem těla obranné energetické pole a dochází ke stoprocentní energetické obnově těla. Pravidelné používání Žezel za určitých podmínek v každodenním životě posiluje energopotenciál, stimulují endokrinní, imunitní i nervový systém, zlepšují krevní oběh a harmonizují organismus. Dochází k pročištění energetických kanálů, což má za následek posílení vitality. Tím se zlepšuje činnost všech orgánů, a dokonce se u člověka mohou rozvinout telepatické a jasnovidecké schopnosti. Energetické pole člověka si zapamatovává vibrace, které vznikají během působení Žezel  a udržuje je od 24 hodin do několika dnů.

Společnost RODS.RU garantuje vysokou kvalitu a přesné dodržování technologií při výrobě. Toto potvrzuje certifikát profesora Kovtuna (každý výrobek má svoje vlastní číslo) a zároveň vylučuje možnost padělků.

Žezla KONT jsou bázovou sadou žezlů, vyhotovenou podle rukopisu Konta Valevského. Jejich působení na lidský organismus spočívá v obnově nervového systému, která je základem dlouhého, zdravého a plného energie života. Během 5 minut Žezla Kont narovnávají a obnovují energetiku na 100%.  
Pravidelná práce s Žezly Kont má pozitivní účinky při:
-       stresech, podráždění  a nervových poruchách
-       poruchách oběhového systému a jeho funkce
-       poruchách ve funkci srdce
-       nespavosti, chronické únavě a nervovém vypětí
-       bolestech v oblasti kloubů
-       při zlomeninách pro rychlejší a účinnější rehabilitaci
-       normalizaci tlaku
-       zlepšení krevního oběhu
-       zabránění onemocnění oběhového systému  
Cena - 6800 Kč
 
Žezla VITIC – je sada vyrobená na základě výzkumů britského profesora  A.E. Bainese (doktor – elektrofyziolog, zabývající se problematikou působení elektrického proudu na lidský organizmus a elektrických jevů v těle), který na začátku minulého století i bez rukopisu Counta Walewského přišel ke stejnému záveru o přírodě cylindrů v rukou egyptských faraonů a jejích působení na lidské tělo. V roce v 1912 Baines nabídl svoji verzi Žezel. Shodou okolností v r. 2001 se tato sada a materiály, dle kterých byla vyrobena, se dostaly do rukou společnosti RODS.RU a teď je na trhu. 

Žezla VITIC velmi rychle obnovují psychickou enegrii a aktivně pracují s dolní části lidského těla (nohy, páteř, pohlavní orgány). Velice silné magnetické pole Žezel VITIC působí na buněčné úrovni a mění stav nemocných buněk, zlepšuje jejich výživu a zrychluje vyloučení produktů rozpadu. Výrazně zesiluje mikrocirkulaci orgánů malé pánve, což napomáhá odstranění stagnací, například v oblasti prostaty. Žezla VITIC vytahují hodně negativu z těla, a proto vyžadují pravidelné čištění.
 
Kontraindikace: přítomnost kardiostimulátoru. V případě srdečních chorob nebrat měděný cylindr do levé ruky. Neskladovat vedle bankovních karet, sluchadel, televizorů, počítačů, ovladačů, domofonů.
Cena - 6800 Kč
 
Žezla QUARTZ – podle svého působení jsou podobné žezlům KONT. Ale krome výšeuvedeného posilují psychickou energii, imunitní systém a mají dobré účinky při léčení onkologických onemocnění. Podle působení na lidský organismus je dělíme na tři tipy:
Žezla QUARTZ (1) – nejjemnější stimulující působení, bez nepříjemných pocitů. Doporučují se starším a slabším lidem, kteří mají za sebou infarkt nebo jiná srdeční onemocnění. A také studentům pro ustranění syndromu rozptýlené pozornosti.
Žezla QUARTZ (2) – univerzální. Mají silnější stimulující efekt na energetický a oběhový systém. Jsou efektivní při artrózách v kombinaci se solnými lázněmi.
Žezla QUARTZ (3) – mají viditelný stimulující efekt na oběhový, energetický, nervový a endokrinní systém. Jelikož mají větší sílu působení, můžou být pro některé osoby méně příjemné. 
Cena - 6500 Kč

Žezla CRYSTAL – doporučují se léčitelům a lidem, pracujícím s energiemi. Jsou velice silné, proto u obyčejného člověka můžou vyvolávat nepříjemné pocity. Podle působení na lidský organismus je dělíme na tři tipy:

Žezla CRYSTAL (4) – předepsány pro praktickou a individuální práci vyškoleného bioenergetika. Mají silné účinky na energetickou strukturu člověka. Při vzájemném působení s aurou aktivují organismus, a poté energetický systém člověka začíná samostatně pracovat s patologickým problémem v organismu.

Cena - 6800 Kč

Žezla CRYSTAL (5) – doporučeny léčitelům. Jejich působení na elektromagnetické a energetické pole člověka stimuluje organismus vyrábět energetický obal speciální energie kolem těla. Daná energie se dobře podřizuje kontrolu mysli a narovnává energetickou rovnováhu.

Cena - 6800 Kč

Žezla CRYSTAL (5-5) Hvězda Vědomí – silný energetický nástroj pro okamžité napojení na vyšší dimenze. Tyto Žezla jsou doporučeny pro práce s energiemi jen pro zkušené specialisty. Maji dobré výsledky v práci s minulými životy jak individuálně, tak i ve skupinách. Jako náplň pro Žezla Hvězda Vědomí jsou použity monokrystaly křišťálu, do nichž jsou umístěny generátory, což dodává Žezlům další vlastnosti v různých rovinách.

Cena - 7800 Kč 

Žezla CRYSTAL (8) – nejvhodnější pro skupinové práce pod vedením specialisty. 

Cena - 6800 Kč 

Žezla FREE – používají se pro narovnání energií JING (ženská) a JANG (mužská). Jeden žezl této sady se používá jako doplnění k obyčejné sadě žezel Quartz nebo Crystal. Délka žezlu je pouhých 90 mm. 

Cena - 6800 Kč 

Žezla TRINITY – anebo Žezla-Balance. Znovu vytvářejí  rovnováhu v organismu už po 9 minutách působení. «Vypouští» a «vymazávají» všechnu negativní energii z tělových buněk. Podle působení je dělíme na mužské a ženské:

Mužské TRINITY (7):
-       Stimulace vyšších centrů
-       Probuzení krčního centra
-       Narovnání hormonálních poruch mužských hormonů
-       Přetvoření osobnosti v Duši a narovnání na vyšší cennosti
-       Cirkulace energie probíhá podle principu jablka, po centrálních kanálech se shora dolů. Od zdola jde nahoru vnější vrstvou aury a znovu postupuje kanálem Sushumna krčním centrem.
 
Ženské TRINITY (6):
-       narovnává psychiku
-       narovnává levou část hlavy a působí na mozeček
-       otevírá Anáhatu
-       stimuluje endokrinní systém na vypracování ženských hormonů
-       energie postupuje stejně jako u mužských, ale od zdola nahoru
-       objevuje se energetická síla v rukou pro předání léčivé síly
-       posiluje se ženský aspekt
-       působí na srdce a krev
-       energie je žluto-červená 
Cena - 7500 Kč 
 
Žezla AMBER - silný nástroj na rychlé obnovení vitality. Tyto Žezla vytvářejí pole, ve kterém mikro proud má vetší sílu, než u jiných druhů Žezel. Měďený cylindr s jantarem dává elektrický proud. Zinkový cylindr s křišťálem dává magnetický tok. A jejich působení může trvat až do 72 hodin. Žezla AMBER jsou vyrobeny na základě knihy českého mága a hermetika, člena Řádu Mentálních Architektů Františka Bardona «Praxe magické evokace».
Působení na organizmus:
- pozitivní vliv na kosterní soustavu a svaly, klouby, kosti a vazy.
- pozitivní vliv na duté orgány (žaludek, tenké střevo, tlusté střevo, žlučník, močový měchýř), také na játra a periferní nervový systém.  
 Hlavní účinky:
- intenzivní stimulace oblasti kostrče, křížové kosti a pomoc při probuzení Kundalini a její rychlý a snadný vzestup
- zajištění snadného proudění energie kolem mozkových hemisfér, což působí na dynamiku mozkové činnosti, mentální jasnost, aktivaci třetího oka
- působení na šišinku, hypofýz a žlázy vnitřních sekrecí.
 Doporučení pro práci s Žezly AMBER:
- nepoužívat Žezla nezkušeným uživatelům, aby nedošlo ke zhoršení chronických onemocnění,
- nepoužívat během krvácení, průjmu a zhoršení hemeroidů
- pokud během práce Žezla hodně zahřeji – je zapotřebí je odložit ,
- pokud se během práce hodně zahřeje oblast páteře nebo křížové kosti a krční páteře – je zapotřebí Žezla odložit,
- v případě, že práce s Žezly byla velmi intenzivní, pak dalších pár dní pocit z Žezlů bude méně výrazný.
Cena - 7500 Kč 
 
Pro objednávky na Slovensko bude cena přepočítána na EUR a připočteno 15 EUR za doručení poštou jedné sady. 
 

Objednávkový formulář

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Jméno
e-mail
Objednávám si sadu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fakturační údaje a doručovací adresa:

Obvykle na Vaše objednávky reagujeme během 1 pracovního dne. V případě, že od nás nedostanete zpětnou vazbu během 3 dnů, zkontrolujte si prosím složku SPAM/NEVYŽÁDANÉ, anebo nás kontaktujte.

 

PRICE LIST:

 

KONT - 6.800,-Kč

VITIC - 6.800,-Kč

Quartz - 6.500,-Kč

Free - 6.800,-Kč

 

Triniti - 7.500,-Kč

Crystal - 6.800,-Kč

Amber - 7.500,-Kč

Hvěžda vědomí -     
                  7.800,-Kč