Magnetické aplikátory NEVOTON
 
Na základě starověkých dovedností a nejmodernějších znalostí z oborů fyziky, medicíny a techniky skupina ruských vědců vyvinula unikátní technologie aplikace magnetického pole pro regenerace lidského těla. Výrobou aplikátorů se zabývá společnost NEVOTON. Dlouholetá praxe užívání aplikátorů a jejich klinické testování v odborných lékařských institutech Ruska dokazují unikátní možnosti aplikátorů, jejich spolehlivost a bezpečnost.
 
Aplikátory NEVOTON nejsou všelékem od  všech nemocí. Jsou to ale efektivní nástroje nemedikamentózního uzdravení.  Základem metody regenerace je magneto- a reflexoterapie. Stačí upevnit aplikátor v místě bolesti a dále bez omezení pokračovat ve všedním životě. Aplikátory nevyžadují žádné naladění ani zdroje energie. V magnetoterapie neexistuje riziko předávkování. Čím více je používán aplikátor, tím efektivnější je jeho účinek. 
 

Magnetické aplikátory BIOMAG

Společnost Biomag se od roku 2010 zabývá výrobou produkce pro ozdravení lidského těla s použitím magnetů a turmalínu. Kvalita a deklarovaná účinnost výrobků je ověřena vědci a zdravotníky, kteří potvrzují, že aplikátory mají příznivý účinek na všechny systémy lidského těla, čistí sliznice a pokožku, stimulují regeneraci tkáně a ničí ložiska zánětu a infekcí. Léčba proto probíhá bezpečným způsobem: i ta nejzávažnější onemocnění se postupně vyléčí.