Magnetické aplikátory NEVOTON

 
Na základě starověkých dovedností a nejmodernějších znalostí z oborů fyziky, medicíny a techniky skupina ruských vědců vyvinula unikátní technologie aplikace magnetického pole pro regenerace lidského těla. Výrobou aplikátorů se zabývá společnost NEVOTON. Dlouholetá praxe užívání aplikátorů a jejich klinické testování v odborných lékařských institutech Ruska dokazují unikátní možnosti aplikátorů, jejich spolehlivost a bezpečnost.
 
Aplikátory NEVOTON nejsou všelékem od  všech nemocí. Jsou to ale efektivní nástroje nemedikamentózního uzdravení.  Základem metody regenerace je magneto- a reflexoterapie. Stačí upevnit aplikátor v místě bolesti a dále bez omezení pokračovat ve všedním životě. Aplikátory nevyžadují žádné naladění ani zdroje energie. V magnetoterapie neexistuje riziko předávkování. Čím více je používán aplikátor, tím efektivnější je jeho účinek. 
  
Aplikátor NEVOTON MK-37. 1
magnetostimulační biokorektor
 
NEVOTON MK-37.1 je účinný nástroj pro nemedikamentózní léčení nemocí pohybového aparátu, nervového a kardiovaskulárního systému, úlevy od bolesti hlavy, stresu a únavy. Pomocí biokorektoru NEVOTON MK-37.1 můžete:
 • Zbavit se bolesti hlavy
 • Normalizovat tlak
 • Odbourat stres a únavu
 • Zbavit se nespavosti
 • Zmírnit zánět bolesti kloubů a radikulitidy
Cena: 1.600,-Kč    
 
Aplikátor NEVOTON MK-37. GAO
magnetostimulační analgetický a harmonizační biokorektor
 
NEVOTON MK-37.GAO je účinný nástroj pro akupunkturní masáž a nemedikamentózní léčení nemocí pohybového aparátu, nervového a kardiovaskulárního systému, úlevy od bolesti hlavy, stresu a únavy. Pomocí biokorektoru NEVOTON MK-37.GAO můžete:
 • Zbavit se bolesti hlavy
 • Normalizovat tlak
 • Odbourat stres a únavu
 • Zbavit se nespavosti
 • Zmírnit zánět bolesti kloubů a radikulitidy
 • Použitím trysek provádět akupunkturní masáže biologicky aktivních bodů a zón, čímž se harmonizovat práce životně důležitých systémů organizmu
Součásti sady NEVOTON MK-37.GAO jsou samotný aplikátor a dvě trysky (jehlovitá a velká koulovitá) určené pro masáž  akupunkturních bodů. Na jedné straně kapsle je zvlnění ve formě mnoha pyramidek, které slouží k akupresurnímu (tlakovému) působení na pokožku v oblasti bolesti.
 
Cena: 1.850,-Kč
 
Aplikátor KARDIOMAG
krystalový elektromagnetický aplikátor
 
KARDIOMAG je efektivní a jednoduchý v používání aplikátor určený k normalizaci krevního tlaku, odbourání stresu, preventivnímu bránění proti vlivům počasí a zvýšení krevního tlaku. Specialisté společnosti Nevoton při tvorbě aplikátoru KARDIOMAG splnili všechna přání lékařů, kteří pečlivě studovali jeho působení na organizmus během regenerační terapie kardiovaskulárního systému. Díky KARDIOMAG:
 • Zlepšuje se průtok krve
 • Cévy se rozšiřují
 • Normalizuje se výživa srdečního svalu
 • Krevní tlak klesá
 • Mizí bolesti hlavy a srdce
 • Snadněji se snáší změny počasí
 • Normalizuje se celkový stav: mizí hluk v uších a mžiky před očima
 • Je vidět značný nárůst energie 
KARDIOMAG je přívěsek vyrobený ve formě disku, uvnitř kterého je umístěn speciálně upravený ferokeramický materiál. Piezoelektrický prvek je upevněn na povrchu disku obrácenému k tělu. Ferokeramická vložka vytváří stejnosměrní magnetické pole s nízkou intenzitou a piezoelektrický prvek transformuje pohyby v pulzní mikroproudy střídavé frekvence a amplitudy.
 
Cena: 1.550,-Kč 
 
Aplikátor BRÝLE MORFEA
magnetický relaxačně-regenerační systém
  
BRÝLE MORFEA se skládají ze světelně odolných magnetických brýlí, magnetického disku- aplikátoru a elastické šňůry, která je spojuje. Během usínání je magnetický aplikátor vhodně umístěn v prohlubni zátylkové části hlavy a působí na biologicky aktivní zónu zodpovědnou za spánek. Působení brýlí je velmi jemné, což umožňuje jejich pohodlné používání i pro děti.
 
Působení magnetických brýlí zlepšuje metabolismus v oblasti očí, posiluje výživu zrakového nervu, což vede ke zvýšení ostrosti zraku. Působení magnetického pole na nervový systém má značný sedativní efekt, který se projevuje snížením emocionálního napětí, zlepšením nočního spánku a úlevou bolesti hlavy. Pomocí aplikátoru BRÝLE MORFEA můžete:
 • Zbavit se nespavosti
 • Zbavit se bolesti hlavy
 • Odbourat stres a únavu
 • Relaxovat na dovolené nebo na služební cestě i při změně časového pásma
 • Odbourat napětí po sportu
 • Normalizovat tlak 
Použití BRÝLÍ MORFEA:
 • Před spaním BRÝLE MORFEA zmírňují psychomotorické a fyzické napětí, zlepšují proces usínání a spánku.
 • Během pracovního dne BRÝLE MORFEA snižují únavu, stres, zlepšují pracovní výkon.
 • V poststresové situaci uvolňují BRÝLE MORFEA psychomotorický a fyzický stres, normalizují celkový stav.
 • Během letu v letadle, cestování vlakem nebo v autě, BRÝLE MORFEA uvolňují vzrušení a napětí, umožňují relaxaci a produktivní odpočinek během cesty. 

Cena: 1.450,-Kč

 

Magnetické aplikátory BIOMAG

Společnost Biomag se od roku 2010 zabývá výrobou produkce pro ozdravení lidského těla s použitím magnetů a turmalínu. Kvalita a deklarovaná účinnost výrobků je ověřena vědci a zdravotníky, kteří potvrzují, že aplikátory mají příznivý účinek na všechny systémy lidského těla, čistí sliznice a pokožku, stimulují regeneraci tkáně a ničí ložiska zánětu a infekcí. Léčba proto probíhá bezpečným způsobem: i ta nejzávažnější onemocnění se postupně vyléčí.

 
Aplikátor MASKA MLÁDÍ
oftalmologický magnetoelastický aplikátor

Maska mládí pomáhá ulevit  únavu očí, zmírňuje bolesti hlavy a zastavuje předčasné stárnutí pokožky a tvoření vrásek  kolem očí. Efekt omlazení je založen na působení magnetického pole na biologické aktivní body, umístěné na kruhovém svalu oka a obočí, na základě principů klasické východní reflexologie. Maska mládí má příznivý účinek na stav víček a unavené pokožky kolem očí, zvyšuje její pružnost, vyhlazuje vrásky a zabraňuje tvorbě nových. Může se používat také k léčbě zánětu spojivek, ke zlepšení paměti, nálady, emocí a celkového stavu organismu. Používá se jak samostatně, tak v kombinaci s jinými léčivými prostředky.

Kontraindikace: Individuální magnetická nesnesitelnost, těhotenství.

Cena: 800,-Kč 

Aplikátor OBVAZ NA HLAVU
magnetický aplikátor proti bolesti hlavy

Magnetický obvaz zlepšuje krevní oběh mozku v oblasti působení, zlepšuje průtok kyslíku do mozkových buněk, zesiluje elasticitu stěn krevních tepen, pomáhá čistit krevní tepny od cholesterolu a vápníku, snižuje záněty a odstraňuje bolest. Doporučeno používat obvaz při komplexní léčbě migrény a jiných bolestech hlavy, nespavosti, deprese, mozkové arteriosklerózy, závratě, hluku v hlavě a zhoršení paměti. Použití obvazů zvyšuje efekt léčby roztroušené sklerózy, cévní mozkové příhody, otřesů mozku a jiných traumatech hlavy. Jsou dobré výsledky i v prevenci nemocí pohybového ústrojí, nervového a kardiovaskulárního systému.

Kontraindikace: Přítomnost kardiostimulátoru, náklonnost ke krvácení, těhotenství.

Cena: 450,-Kč 

MAGNETICKÁ MASKA NA OČI
magnetický aplikátor pro oči

Magnetické brýle působí na biologicky aktivní body obličeje, aktivují imunitu a bioenergetickou regeneraci organizmu. Nejlepším způsobem zmírňují napětí obličejových svalů a očního tlaku. Permanentní magnetické pole aktivně podporuje ochranné funkce těla v případě nachlazení, zejména v oblasti nosu. Pozitivní účinek magnetického pole současně podporuje přirozenou regenerační aktivitu buněk pokožky, zvyšuje kosmetický efekt masek, krémů, balzámů. 

Kontraindikace: Přítomnost kardiostimulátoru, náklonnost ke krvácení, těhotenství.

Cena: 400,-Kč 

MAGNETICKÝ APLIKÁTOR NA CHODIDLO  

Aplikátor je tvořen jako magnetická podpora chodidla a s vysokou účinností se používá při diabetických změnách a ateroskleróze cév dolních končetin, křečích lýtkových svalů, necitlivosti nohou, pálení chodidla, zvýšené únavě, ploché noze, výběžku paty a svalových bolestech. Doporučeno pro korekci klenby chodidla za účelem prevence a léčby ploché nohy, také před a po operaci chodidla. Má dobré účinky při křečových žilách a otocích. Aplikátor působí na reflexní zóny chodidla a zlepšuje celkový stav organizmu, spánek, stav kardiovaskulárního, trávicího a dalších systémů. Permanentní magnetické pole působící ze strany  chodidla podporuje zrychlení krevního oběhu v cévách nohou, zmírňuje zánět a odstraňuje bolest. Používá se během odpočinku nebo spánku a nevyžaduje použití obuvi.

Kontraindikace: Přítomnost kardiostimulátoru, náklonnost ke krvácení, těhotenství. 

Cena: 450,-Kč 

Aplikátor MOTÝLEK
magnetický aplikátor pro prevenci nemocí genitourinárního systému

Magnetický aplikátor „Motýlek“ je ideálním řešením problému nepohodlí při menstruační bolesti. Pod vlivem magnetického systému umístěného v aplikátoru se aktivuje mikrocirkulace krve v oblasti působení, normalizuje se krevní oběh, zmírňují se záněty a bolesti v genitáliích a močovém měchýři, svaly svěrače močového měchýře se zpevňují a močení se normalizuje. Aplikátor umožňuje jeho kombinaci s léky, homeopatickými prostředky, fytoterapií, fyzioterapií a dalšími preventivními přípravky. 

Kontraindikace: Individuální magnetická nesnesitelnost, těhotenství.

Cena: 300,-Kč

Aplikátor SEX-MAG
magnetický aplikátor pro řešení urogenitálních problémů
 
Aplikátor Sex-Mag je určen k řešení urogenitálních problémů u žen a mužů,
 • zvýšení potence
 • rychlé močení
 • cystitida
 • uretritida
 • prostatitida
 • adenom prostaty
 • snížená účinnost
 • zánět přívěsků
Cena: 420,-Kč
 
Aplikátor KOLEČKOVÝ MASAŽÉR
magnetický aplikátor pro účinnou masáž v pohodlí domova
 
Kolečkový aplikátor se používá při osteochondróze, spondylóze, artritidě, artróze, radikulitidě, lumbag, bolesti svalů a hlavy, k úlevě od otoků a svalového napětí, ke zlepšení stavu kůže a ke snížení podkožního ukládání tuku. Masážní válečky mají vysokou pohyblivost v různých rovinách přesně podle anatomických linií, což dovoluje ošetřit větší plochy těla, stimulovat krevní oběh a tok lymfy, zlepšit metabolismus, dodat kůži kyslík a zvýšit pružnost svalů.
 • Zlepšení a stimulace lymfatických toků
 • Zesílení krevního oběhu a aktivace lipolytických procesů
 • Urychluje resorpci hematomů
 • Zmírňuje bolest a svalové křeče
 • Zjemňuje jizvové tkáně a pomáhá odstraňovat strie
 • Urychluje odstraňování přebytečné tekutiny a toxinů
 • Odbourává tělesný tuk, zlepšuje a posiluje tělesné obrysy
Kontraindikace: Kožní onemocnění.
 
Cena: 980,-Kč 
Aplikátor PICHLAVÝ LÉČITEL
magnetický aplikátor pro masáž chodidel

Během rotace jehelních válečků Pichavého Léčitele dochází k akupresuře biologicky aktivních bodů chodidla, zlepšuje se krevní oběh v oblasti působení aplikátoru a v celém organismu:

 • Zlepšení krevního oběhu nohou.
 • Odstranění edémů.
 • Léčení a prevence ploché nohy.
 • Úleva napětí ve svalech chodidel.
 • Zlepšení celkového stavu pohybového aparátu.
 • Podpora při léčbě a prevenci onemocnění kardiovaskulárního, dýchacího a nervového systému.
 • Zlepšení vitality, normalizace metabolismu, posílení imunity.
 • Pozitivní vliv na emoční a fyzický stav.
Kontraindikace: Některé kožní onemocnění, akupunktura v místech s abscesovým zánětlivým procesem.
 
Cena: 1.250,-Kč
 
Aplikátor VÁLEČEK JEHLOVÝ
magnetický aplikátor pro léčebnou masáž
 
Váleček jehlový je aplikátor vhodný pro akupunkturu kůže, svalů, kloubů, bolestivých a reflexních zón, léčení nemocí pohybového aparátu, nervového, kardiovaskulárního, dýchacího, trávicího a močového systému. Pravidelné aplikace zpomalují zánětlivé procesy a zmírňují bolesti, uvolňují  svalové napětí v oblasti aplikace, regenerují tonizaci tkání a svalů. Jehly válce působí na nervové zakončení a bolestivé receptory, což napomáhá otevírání cév a kapilárů, zvýšení  průtoku krve v oblasti aplikace. Současně je magnetické pole tvořené permanentními magnety aktivuje metabolické procesy v krevních a lymfatických buňkách, řídí krev díky klesání cholesterolu a zabraňuje tvorbě krevních sraženin. 
 
Kontraindikace: Některé kožní onemocnění, akupunktura v místech s abscesovým zánětlivým procesem. Neprovádět relaci ihned po jídle nebo nalačno.
 
Cena: 290,-Kč
  
Aplikátor MAGNETICKÉ NÁUŠNICE
magnetický aplikátor pro akupresuru biologicky aktivních bodů
 
Magnetické náušnice jsou klipy určené pro nemedikamentózní léčbu a prevenci pomocí aurikuloterapie magnetickým polem v domácím prostředí. Používají se jako nezávislá metoda a v kombinaci s jinými terapeutickými metodami při:
 • bolestech hlavy a závratích
 • hypertenze I – II stadia
 • nachlazení
 • nevolnost v letadle nebo autě
 • medikamentózní nebo potravinová toxikóze
 • přepracování, stresu a vzrušení
 • geomagnetických poruchách a výkyvech atmosférického tlaku
Kontraindikace: Individuální magnetická nesnesitelnost, těhotenství.
Cena: 250,-Kč
 
Apikátor PROTI CHRÁPÁNÍ
 
Magnetický klip proti chrápání byl vyvinut na základě technologií kosmické agentury NASA. Magnety působí na trigeminální nerv v nosní dutině, díky čemuž se dýchací cesty rozšíří. Dýchání je uvolněné a nekomplikované. Aplikátor je tvořen jako silikonová spona s magnety vzácných zemin vloženými do obou konců.

Kontraindikace: přítomnost kardiostimulátoru, těhotenství.

 
Cena: 380,-Kč
 
Aplikátor MAGNETICKÝ NÁRAMEK
magnetický aplikátor pro akupresuru biologicky aktivních bodů

Magnetický náramek je účinný nástroj pro odbouraní únavy a stresu, stabilizaci srdečního výkonu a krevního tlaku, aktivaci imunitního systému, normalizaci spánku a práci vnitřních orgánů. Terapeutický efekt vzniká působením magnetického pole na biologický aktivní oblasti zápěstí spojené s kardiovaskulárním, dýchacím, trávicím a jinými tělesnými systémy.

 • onemocnění dýchacího systému, kardiovaskulárního a oběhového systému: hypertenze, hypotenze, vegetativní vaskulární dystonie, bolest srdce, anémie, bronchitida, bronchiální astma, zánět hrtanu, dušnost
 • nemoci zápěstí kloubů: artritida, artróza, revmatoidní artritida kloubní formy, zánět a bolest se zvýšeným zatížením kloubu, zlomeniny, podvrtnutí a šlachy
 • onemocnění nervového systému: neuróza, strach, nespavost, deprese, chronická únava, snížená výkonnost, bolesti hlavy
 • zvýšení odolnosti těla vůči změnám v geomagnetickém poli Země
Kontraindikace: Přítomnost kardiostimulátoru aj., otevřené jizvy, náklonnost ke krvácení, těhotenství. Nepoužívat dětem. Působení magnetů je individuální, proto výsledky aplikace závisí na vlastnostech organismu a mohou se lišit.
Cena: 500,-Kč

 

 

Objednávkový formulář

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Jméno
e-mail
Objednávám si aplikátor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fakturační údaje a doručovací adresa:

Obvykle na Vaše objednávky reagujeme během 1 pracovního dne. V případě, že od nás nedostanete zpětnou vazbu během 3 dnů, zkontrolujte si prosím složku SPAM/NEVYŽÁDANÉ, anebo nás kontaktujte.

Vaše osobní údaje zpracováváme dle GDPR.
 

Aplikátor NEVOTON

MK-37.1

 Cena: 1.600,-Kč

MK-37.GAO

Cena: 1.850-Kč

KARDIOMAG

Cena: 1.550,-Kč

BRÝLE MORFEA

Cena: 1.450,-Kč

MASKA MLÁDÍ

800,-Kč

OBVAZ NA HLAVU

450,-Kč

Vyprodáno

MASKA NA OČI

400,-Kč

APLIKÁTOR NA CHODIDLO

450,-Kč

MOTÝLEK

300,-Kč

SEX-MAG

420,-Kč

MASAŽÉR

980,-Kč

PICHLAVÝ LÉČITEL

1.250,-Kč

VÁLEČEK JEHLOVÝ

290,-Kč

NÁUŠNICE (2 páry)

250,-Kč 

PROTI CHRÁPÁNÍ

380,-Kč

NÁRAMEK

500,-Kč

Vyprodáno