Alternativa

Alternativa je směrem činnosti MANE zaměřeným na podporu projektů propagujících alternativní přístup k životu. Rádi spolupracujeme s lidmi a organizacemi usilujicí o duchovní růst, různé směry sebepoznání a alternativní cesty k uzdravení. Naším cílem je zveřejňovat užitečné informace a seznamovat zájemce s novými zkušenostmi na cestě sebepoznání a zajímavými metodami duchovního obohacení, regenerace organizmu a uzdravení bez léků.

Technologie egyptských faraonů - Žezla síly, která díky harmonizaci základních energetických toků jednoduše očisťuíi a posilují pole člověka, zlepšují zdravotní stav, posilují vitalitu a rozšiřují vědomí.

Ozdravná metoda M.S. Norbekova, která již vrátila zdraví více než 9 milionům lidí po celém světě a změnila jejich filozofii života. 

VORTEX regenerace - nová metoda uzdravení, překonání většiny onemocnění a dosažení celkového uzdravení lidského organizmu.

Magnetoterapie - aplikace magnetického pole pro regenerace lidského těla.

Turmalín pro zdraví - zlepšení zdravotního stavu a regenerace organismu za pomoci výrobků z turmalínu.

BIOSERF - metoda přirozeného obnovení psycho-bio-fyziologické  homeostázy, bioregenerace nemocných orgánů a jejich biorehabilitace.