BIOSERF — generátor proudu modulovaná bio-oblasti kolísání

• Pro obnovení narušených funkcí organismu 
• Posílení imunity
• Dokončit harmonizaci těla a duše 

BIOSERF je podobný pyramidě, a pyramida je již dávno známá jako transformátor kosmických a zemských energeticko-informačních toků. Ale protože jsou směry toků a hřbety otáčení elementárních částic do značné míry spojeny se čtyřmi stranami světla, jsou v tradiční pyramidě povinné i hrany. V našem případě pracujeme v energeticko-informačním poli člověka, kde jsou toky více chaotické, blíží se povrchu těla a směřují především po jeho povrchu.  Odtud pochází kužel.  

Dělat podrobné matematické výklady v rámci této metodiky o transformaci toků slabých elektromagnetických kmitů v uzavřené kontuře pyramidálního tvaru považujeme za neúčelné, a proto se omezíme na názorné schéma směřování transformovaného toku (jako od lokátoru).  Čeho tím dosáhneme? Určíme doplňkový kanál od  energeticko-informačního  pole  člověka  (matrice zdravého těla)  k  určitému  orgánu nebo  části  těla  (viz schéma).  Tak  lze  „pomáhat“  organizmu,  aby  se  vyrovnal s akutními i chronickými onemocněními

Díky osobité slitině samotného materiálu si BIOSERF snadno a přesně „zapamatuje“  informace, což rovněž otevírá neomezené možnosti pro jeho praktické využití. Pro domácího uživatele  doporučujeme  proto  používat  jen  individuální  výrobky.  Při  předávání jiné osobě je žádoucí nejprve „utřít“ veškeré nahromaděné informace speciálním biorezonátorem u výrobce nebo v ordinacích, které je mají.Žádné negativní vedlejší účinky během mnoha zkoušek v různých institutech a lékařských zařízeních nebyly zaznamenány. Zato seznam pozitivních reakcí o fenomenálních vlastnostech   BIOSERFu   a   zázračně  vyléčených  lidech,  kteří  byli  dosud  považováni za beznadějně nemocné, se stále rozšiřuje. Budete-li mít generátor BIOSERF, budete mít neomezené možnosti zbavit se řady neduhů a obnovit normální funkce jakéhokoliv orgánu svého organizmu.

Více o vlivu výrobku BIOSERF na energetické struktury lidského organizmu   

Objednávkový formulář

Jméno
e-mail
Objednávám si
 
Vzkaz

Obvykle na Vaše objednávky reagujeme během 1 pracovního dne. V případě, že od nás nedostanete zpětnou vazbu během 3 dnů, zkontrolujte si prosím složku SPAM/NEVYŽÁDANÉ, anebo nás kontaktujte.

 

Výrobek: pyramidální spirála

Název: BIOSERF

Materiál: stříbro
Ag 925 s nepatrnými příměsemi dle autorské technologie

Výrobce: doktor Sarumjan Artur

Certifikovano: Institut
bioenergetiky a  parapsychologie 
Německo
87719 Mindelheim
Imhofgasse 31
 
PROTOKOL
k osvědčení
ze dne 25.06.2005

Cena: