Meditační artefakty

Meditační artefakty jsou pomůcky pro meditaci, které na jednu stranu usnadní ponoření do meditačního stavu a na druhou zpestří meditační zážitek. Jsou navrženy s myšlenkou prohloubit všechny aspekty meditační praxe.

Jindřich Chramosta, člen AiA a OOA-S, od roku 1978 věnující se tvorbě interiérových artefaktů, nabízí svoji kolekci světelných pomůcek pro meditaci ze skla.

 

Koule HS – HORIZONT SNŮ

Meditační artefakt umožňující reflexi myšlenek v horizontech reality hmoty prostřednictvím koule z čirého křišťálového skla s rozptýleným 24 kr. zlatem kolem centrálního bodu, reflexní bubliny ve hmotě koule.

Koule – je nejdokonalejší tvar vesmíru, vznikající působením základní síly vesmíru, gravitací. Nahodile rozptýlené zlato vytváří ve skle snové obrazce, které jsou umocněny vnitřním umístěním bublin a vytváří nové rozhraní hmoty a vznik horizontů nových symbolů v představách vnímání meditace.

 

Koule KS – KOULE SYMBOLŮ
 
Meditační artefakt opatřený barevnou mandalou "KVĚT ŽIVOTA", která je provedena pískováním a barvena akrylátovou barvou. "KVĚT ŽIVOTA" je symbolem posvátné geometrie, koncentrující energii  vesmíru aplikované do čirého křišťálového skla.

 

Svícen KŽ – KVĚT ŽIVOTA

Meditační artefakt opatřený dekorem "KVĚT ŽIVOTA", který je symbolem posvátné geometrie, koncentrující energii  vesmíru aplikované do čirého skla.

Pohled do plamene svíčky fixovaného vnitřní strukturou skla, uvolňuje mysl člověka pro meditaci. 

Objednávkový formulář

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Jméno
Objednávám si
 
 
 
 
e-mail
Fakturační údaje a doručovací adresa:

Obvykle na Vaše objednávky reagujeme během 1 pracovního dne. V případě, že od nás nedostanete zpětnou vazbu během 3 dnů, zkontrolujte si prosím složku SPAM/NEVYŽÁDANÉ, anebo nás kontaktujte.

Vaše osobní údaje zpracováváme dle GDPR.
 

Koule HS

3.500,-Kč

 

Koule HS

3.500,-Kč

Koule HS

3.500,-Kč

Koule KS

3.000,-Kč

Svícen KŽ

1.000,-Kč

 

Polokoule KŽ

1.500,-Kč