Rudrakša - v překladu ze sanskritu - oči, slzy (akša) Rudry (jedno z jmen Pána Shyvy), jsou sušené plody posvátného stromu Elaeocarpus granitus, který roste od úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii až po jihovýchodní Asii. Dle legendy po zničení Tripury z očí Shivy tekly slzy a tam, kde spadly na zem, vyrostly stromy s plody rudrakši. Jedním z atributů Shivy je japa mala (růženec) z rudrakši. Proto je tak oblíbená mezi šivaisty a jogíny. Je považovaná za posvátné semínko, které přináší klid a harmonii, posiluje intuitivní schopnosti, vyrovnává energetické pole majitele a propojuje ho s přírodou a vesmírem. V kontaktu s tělem dokáže rudrakša vytvořit vlastní energetické pole, které působí na tělo, mysl a duši, chrání před negativem a stárnutím.

Dle vědeckých výzkumů je prokázáno, že rudrakša zlepšuje krevní oběh, normalizuje srdeční rytmus a celý kardiovaskulární systém, snižuje napětí a odbourává stres. Díky vlastnímu zdroji elektrické energie stabilizuje bioelektrické toky v těle, reguluje základní funkci organizmu, snižuje napětí a zvyšuje haldinu energie. Díky magnetickým vlastnostem vytváří rudrakša vlastní magnetické pole, které má pozitivní vliv na krevní oběh, rozšiřuje a zlepšuje tepnové a žílové cesty, regeneruje a omlazuje celý organizmus.

Objednávkový formulář

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Jméno
e-mail
Objednávám si
 
 
 
Fakturační údaje a doručovací adresa:

Obvykle na Vaše objednávky reagujeme během 1 pracovního dne. V případě, že od nás nedostanete zpětnou vazbu během 3 dnů, zkontrolujte si prosím složku SPAM/NEVYŽÁDANÉ, anebo nás kontaktujte.

Vaše osobní údaje zpracováváme dle GDPR.
 

Náhrdelník

 

délka 42cm
rudrakša 8mm
cena: 250,-Kč

Japa Mala č.1

 

rudrakša 8mm
cena: 450,-Kč

Japa Mala č.2

 

rudrakša 14mm
cena: 475,-Kč