Od nepamětí je turmalín považován za cenný zdroj lidského zdraví. Naši předkové si všimli příznivého vlivu turmalínů na různé onemocnění a používali krystal pro uvolnění stavu napětí a úzkostí, zvýšení sebedůvěry, léčení srdečních chorob, regeneraci páteře, usnadnění porodů, posílení imunity a sexuality.    

Dnes se v laboratořích a výzkumných centrech po celém světě studují úžasné vlastnosti turmalínu. Výrobky s turmalíny spouštějí regenerační procesy v těle člověka, stimulují funkci mozku a omlazují buňky, stimulují vlastní bioprostředí člověka, schopnost organismu k samouzdravení a regeneraci. Turmalín neutralizuje vliv negativních energií, harmonizuje systém čaker, rozpouští bloky v energetickém poli člověka, čistí auru, vyrovnává energie Jing a Jang. Turmalín čistí vodu, obohacuje ji o mikroelementy.

Společnost Biomag (Rusko) se od roku 2010 zabývá výrobou produkce pro ozdravení lidského těla s použitím magnetů a turmalínu. Kvalita a deklarovaná účinnost výrobků je ověřena vědci a zdravotníky, kteří potvrzují, že negativně nabité ionty mají příznivý účinek na všechny systémy lidského těla, čistí sliznice a pokožku, stimulují regeneraci tkáně a ničí ložiska zánětu a infekcí. Turmalínové výrobky zlepšují spánek a náladu, snižují vysoký krevní tlak a stimulují funkci mozku. Jde o to, že člověk je velmi citlivý na záření vytvořené turmalínem. Léčba proto probíhá bezpečným způsobem: i ta nejzávažnější onemocnění se postupně vyléčí.

Při zahřívání od lidského těla, turmalín začíná vyzařovat dlouhé infračervené vlny, které po chvíli vyvolávají pocit tepla v oblasti aplikace. Turmalín současně vytváří negativní ionty, které pronikají do tkání těla, ničí volné radikály a stimulují tvorbu antioxidantů. Následkem kombinovaného působení negativních iontů a magnetického pole je:
 • vazodilatace,
 • zlepšení krevního oběhu a lymfatického oběhu,
 • zvýšení obsahu kyslíku v krvi,
 • aktivace buněčné energie,
 • regulace nervového systému,
 • posílení imunitních funkcí buněk.

Použití turmalínových výrobků napomáhá regeneraci kloubů a kostních tkání, uvolnění intraartikulární tekutiny a zlepšení  promazávání kloubních povrchů. Současné působení několika aktivních složek (negativně nabité ionty, dlouhé infračervené vlny, mikroproudy, magnetické pole) poskytuje kladný dlouhotrvající  ozdravný účinek.

INDIKACE K POUŽITÍ

 • oběhový systém,
 • chronická artritida,
 • radikulitida,
 • artróza a osteoporóza,
 • onemocnění spojená s porušením termoregulace,
 • nervový systém a neuralgie různé povahy,
 • zánět sedacího nervu,
 • metabolické poruchy,
 • onemocnění kardiovaskulárního systému, včetně křečových žil,
 • pokožka,
 • vlasové folikuly,
 • poruchy sexuální funkce,
 • nemoci genitourinárního systému u žen a mužů.

KONTRAINDIKACE K POUŽITÍ

 • děti do 12 let;
 • těhotné a kojící ženy;
 • lidé s nízkým krevním tlakem a sklonem ke krvácení (zejména nosní).
Při výrobě se používají nejnovější technologie a bezpečné materiály.
Doba použitelnosti turmalínu není omezena, avšak je ovlivněna stavem turmalínové látky.
Nejedná se o zdravotnické prostředky!

 

PÁS TURMALÍNOVÝ S MAGNETY UNIVERZÁLNÍ
Turmalínový pás s magnety je univerzální produkt se dvěma turmalínovými vložkami umístěnými při nošení v dolní části zad a na břiše, určený k samostatnému použití při řešení následujících problémů:
 • odstranění bolestí v bederní páteři;
 • pro hubnutí a korekci nadváhy;
 • odbourání celulitidy.

Cena - 1.200 Kč 

APLIKÁTOR NA KRK S TURMALÍNEM
Turmalínový aplikátor je určen k samostatnému použití při řešení následujících problémů: cervikální osteochondrózy; bolest hlavy způsobená mentálními a emočními faktory; vyhřezlá plotýnka; bolest v krku a mezikapulární oblasti; vegetativní-vaskulární dystonie; nervové napětí, stres; nespavost; únava nervové vyčerpání; dlouhodobé pobývaní v chladu.
 
Cena - 520 Kč  
 
  
TURMALÍNOVÁ PODLOŽKA S MAGNETY NA SEZENÍ
Turmalínová podložka 35x39 cm (pracovní plocha 20x25 cm) se používá k normalizaci krevního oběhu v postižených oblastech, k úlevě bolesti, ke zvýšení odolnosti organismu, k odbourání stresu, ke zlepšení spánku, k uvolnění svalového napětí, ke snížení přetížení a k celkovému posílení těla.
 
Cena - 900 Kč
 
TURMALÍNOVÉ NÁKOLENKY S MAGNETICKÝMI VLOŽKAMI
Základem turmalínových nákolenek je systém permanentních magnetů a látka tvořená dle technologií „tekutého turmalínu“ (turmalínové mikrokrystaly jsou tkané do nití). Jejích působení odstraňuje bolestivé stavy a má kladný účinek při léčbě všech typů artritidy a artrózy kolenního kloubu.
 
Cena za 1 nákolenku - 550 Kč  
Cena sady ze 2 nákolenek - 1100 Kč  
 
TURMALÍNOVÝ APLIKÁTOR NA HOLEŇ S MAGNETY
Holenní turmalínový aplikátor  se používá k normalizaci krevního oběhu a oběhu lymfy v zóně působení, zmírnění bolesti a zánětu v dolní části nohy, snížení kongesce a otoku nohou, při artritidě, osteoartróze holení, křečových žilách a cévních onemocněních nohou, pro zrychlení hojení po zlomeninách a pro zmírněni únavy nohou.   
 
Cena - 550 Kč 
 
TURMALÍNOVÝ APLIKÁTOR NA KOTNÍK S MAGNETY
Kotníkový turmalínový aplikátor  se používá k normalizaci krevního oběhu a oběhu lymfy v zóně působení, zmírnění bolesti a zánětu v kotníku, snížení kongesce a otoku nohou, při artritidě, osteoartróze kotníku, necitlivosti prstů, po úrazech, cévních onemocněních nohou, pro zrychlení hojení po zlomeninách a pro zmírněni únavy nohou.
 
Cena - 550 Kč 
 

TURMALÍNOVÝ APLIKÁTOR NA LOKETNÍ KLOUB   

Turmalínový aplikátor na loketní kloub ve formě obvazu je určen k samostatnému použití v případě bolestivých pocitů v loketním kloubu spojených se zvýšenou námahou, těžkou prací nebo sportem, jakožto při odpočinku a na cestách. Použití aplikátoru umožňuje zmírnit napětí, odstranit nepříjemné pocity vyvolané meteorologickými výkyvy a pomáhá udržovat teplo v chladném a vlhkém počasí.

Cena - 450,-Kč 
 

TURMALÍNOVÝ APLIKÁTOR NA RAMENNÍ KLOUB  

Turmalínový aplikátor na ramenní kloub ve formě obvazu je určen k samostatnému použití v případě bolestivých pocitů v ramenním kloubu spojených se zvýšenou námahou, těžkou prací nebo sportem, jakožto při odpočinku a na cestách.

 Cena - 900,-Kč 

Objednávkový formulář

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Jméno
e-mail
Objednávám si
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fakturační údaje a doručovací adresa:

Obvykle na Vaše objednávky reagujeme během 1 pracovního dne. V případě, že od nás nedostanete zpětnou vazbu během 3 dnů, zkontrolujte si prosím složku SPAM/NEVYŽÁDANÉ, anebo nás kontaktujte.

Vaše osobní údaje zpracováváme dle GDPR.
 

Pás (free size)

1.200,- Kč

Podložka

35 x 39 cm 

900,-Kč

Aplikátor na krk

520,- Kč

Nákolenky

550,-Kč 1ks

1100,-Kč 2ks

 

Aplikátor na holeň

 

550,-Kč

Aplikátor na kotník

 

 

550,-Kč

Aplirátor na loket

450,-Kč

Aplikátor na rameno

900,-Kč

PŘÍVĚSEK
délka cca 3,5 cm
cena: 350,-Kč

NÁHRDELNÍKY

cena od 600,-Kč